Niezależnie od tego, czy prowadzisz jednoosobową działalność, czy dużą firmę, dobrze wiesz, jak wiele faktur, umów czy raportów generuje się każdego miesiąca. Najczęściej należy je odpowiednio grupować i przechowywać do pięciu lat, czego efektem są szafy pełne stosów papierów.

Na ratunek przychodzą nam nowoczesne systemy i programy, dzięki którym możesz zrezygnować z tradycyjnych sposobów tworzenia umów czy faktur. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, miejsce, a jednocześnie przyczynisz się do ograniczenia zużycia papieru i materiałów eksploatacyjnych.

Proponujemy bowiem naszym klientom nowoczesny program do elektronicznego obiegu dokumentów i ich wymiany z partnerami biznesowymi. Dzięki niemu możesz przechowywać wszystkie niezbędne dane w jednym miejscu. Dodatkowo znalezienie odpowiedniej umowy czy faktury zajmie nawet mniej niż minutę!

Oferowany przez naszą firmę system umożliwia między innymi tworzenie, obsługę, wymianę i archiwizację:

  • dokumentów,
  • korespondencji,
  • faktur,
  • umów,
  • i wielu innych.

Oczywiście nie skupiamy się wyłącznie na gotowych wzorcach konkretnych typów umów czy faktur. System do obiegu dokumentów, który proponujemy, pozwala tworzenie własnych szablonów czy kategorii, dostosowanych do potrzeb Twojej firmy.

Nasz system pozwala również w pełni zastąpić oprogramowanie do wystawiania faktur i zintegrować je z programami księgowymi. EBI24 pozwala zapanować nad obiegiem faktur oraz w łatwy, szybki i kontrolowany sposób umożliwić korygowanie dokumentów poprzez elektroniczny proces dostarczania i potwierdzenia faktur korygujących przez klienta.

Dodatkowym atutem systemu jest możliwość tworzenia raportów biznesowych, opartych o dane zgromadzone w systemie. Obejmuje to zarówno kwestie handlowe, księgowe, kadrowe, jak i inne.

System EBI24 pozwala na wprowadzenie elektronicznego procesu obiegu i dystrybucji dokumentów wraz z zachowanym pełnym standardem kontroli takim jak potwierdzenia odbioru, bieżący status przesyłki, jej akceptację lub odrzucenie. Pozwala to na włączenie poszczególnych dokumentów do dalszych procesów takich jak płatności, agregacja kosztów czy podpisywanie umów, zamówień itp.

Być może obawiasz się, że elektroniczna wymiana dokumentów nie jest bezpieczna? Nic bardziej mylnego! Jako właściciel firmy sam przydzielasz dostępy do poszczególnych katalogów programu archiwizacji i obiegu danych zaufanym pracownikom. Oprócz tego poszczególne zaświadczenia, pokwitowania czy umowy sygnowane są w pełni bezpiecznym podpisem elektronicznym, weryfikowanym przez nas system.

Proponowane przez nas rozwiązanie świetnie sprawdza się również jako profesjonalny program do archiwizacji danych. Dzięki niemu oszczędzasz czas, a poszczególne materiały można uporządkować dzięki definiowanym etykietom oraz hierarchicznemu systemowi folderów.

Jeśli więc cenisz sobie funkcjonalne sposoby na prowadzenie Twojej działalności gospodarczej, skorzystaj z naszego systemu elektronicznego obiegu dokumentów!


i zacznij korzystać już dzisiaj!