Tworzenie własnych szablonów dokumentów (np. dokumenty częstego wykorzystania)

System EBI24 pozwala na tworzenie i zapisywanie na koncie użytkownika szablonów opracowanych i używanych dla dowolnych dokumentów w jego firmie w celu ich dalszego jednostkowego lub masowego przetwarzania.

Adaptować w formie szablonów można wszelkie dokumenty w postaci PDF takie jak umowy, oferty, zlecenia, rachunki, wnioski, pisma, oświadczenia, dokumenty kadrowe i wiele innych. Po wprowadzeniu dokumentu można go duplikować, udostępniać i wysyłać do dalszego przetwarzania – wypełniania, podpisu, czy choćby opisu. Każdy przetworzony szablon podlega takiej samej obsłudze jak każdy inny dokument w systemie co oznacza, że w danej chwili znamy status każdego stworzonego dokumentu. Wiemy np. czy dokument został wysłany, czy jest zaakceptowany, czy zwrócony i opatrzony komentarzem.

Funkcja wprowadzania szablonów w EBI24 daje możliwość stworzenia procesu automatyzacji obiegu dokumentów masowej dystrybucji takich jak np. umowy z kontrahentami lub pracownikami na podstawie danych finansowych (rozliczenia prowizji), których wynagrodzenie jest zmienne, gdyż przykładowo rozliczane jest na podstawie comiesięcznych wyników.

Wykorzystanie gotowych szablonów znacznie usprawni i przyśpieszy funkcjonowanie każdego działu w firmie, np. działu handlowego w dostarczaniu ofert do klientów i finalizowaniu umów.

Oprócz możliwości tworzenia własnych szablonów EBI24 dostarcza szereg gotowych szablonów najpopularniejszych typów dokumentów używanych w obiegu firmowym.

Jakie szablony o dokumentów obsługuje EBI24 - szczegółowe możliwości Tworzenia Własnych Szablonów dokumentów:

  • Umowy
  • Wnioski
  • Formularze
  • Dowolne inne