Rozwijaj swoją jednoosobową działalność gospodarczą z EBI24

 • 1

  Decydując się na EBI24 zyskujesz intuicyjny i łatwy w użyciu system do przechowywania i zarządzania dokumentami firmowymi. Umożliwi Ci on przesyłanie bezpośrednio do odbiorcy wystawionych faktur lub rachunków. EBI24 to także miejsce, dzięki któremu przechowasz inne dokumenty, takie jak faktury kosztowe, umowy, wyciągi bankowe i wiele innych.

 • 2

  Z EBI24 dostęp do dokumentów firmy masz niezależnie od pory dnia i lokalizacji – wystarczy laptop, smartfon lub tablet z dostępem do sieci. Zyskujesz również czas, dzięki temu że przekazywanie dokumentów Księgowej jest prostsze. Wystarczy nadać jej dostęp do systemu, by wyeliminować potrzebę osobistej dostawy dokumentów lub ich wysyłki pocztą.

 • 3

  Dokumenty, które przechowywane są w systemie EBI24 możesz przejrzyście uporządkować, zgodnie z wewnętrznymi potrzebami firmy za pomocą systemu tworzonych katalogów. W ten sposób dostęp do dokumentów jest uproszczony, a ułatwione korzystanie z raportów finansowych wg ustalonych przez użytkownika kategorii jeszcze bardziej usprawnia pracę firmy.

Jak przebiega wystawianie i wysyłanie faktur?

 • 1

  Z EBI24 wystawienie faktur i wysłanie ich bezpośrednio do klienta (na jego skrzynkę e-mail lub na jego konto EBI24) jest szybkie i intuicyjne. Dostęp do statusu dokumentu na bieżąco pokazującego czy wysłana faktura została odczytana i przyjęta usprawnia komunikację pomiędzy firmą a klientem.

 • 2

  Możliwość oznaczenia faktury jako opłaconej po otrzymaniu przelewu, a tych z przekroczonym terminem płatności kolorem czerwonym eliminuje chaos i upraszcza zarządzanie płatnościami i płynnością finansową. Intuicyjne filtry umożliwiają proste i szybkie wyszukiwanie wszelkich dokumentów.

Perfekcyjnie zarządzaj fakturami kosztowymi

 • 1

  Perfekcyjnie zaprojektowane, intuicyjne i użyteczne narzędzie do przechowywania i zarządzania fakturami kosztowymi jakim jest EBI24 umożliwia przesyłanie faktur kosztowych bezpośrednio na Twoje konto w systemie. Wystarczy, że przekierujesz e-maila na adres
  twój_NIP@ebi24.pl.

 • 2

  Każdy użytkownik systemu może w prosty sposób nadawać „etykiety” dokumentom – oznaczając je przykładowo statusem „Pilny”, „Do zapłaty”, „Do Akceptacji”.

 • 3

  Wszelkiego rodzaju faktury drukowane w łatwy sposób dodasz do systemu korzystając z aplikacji mobilnej EBI24. Wystarczy, że zrobisz zdjęcie np. faktury za paliwo jeszcze na stacji benzynowej, a trafi ona bezpośrednio na twoje konto w EBI24, gotowa do dalszego przetwarzania lub księgowania.

 • 4

  W razie potrzeby do systemu dodasz w prosty sposób dokument zapisany na lokalnym dysku komputera jako PDF, skan lub zdjęcie, który opiszesz wg wewnętrznych reguł.

Skorzystaj z dodatkowych raportów, które ułatwią podejmowanie strategicznych decyzji (dodatkowo płatne)

Dzięki odpowiedniemu katalogowaniu i opisywaniu dokumentów otrzymasz interesujący Cię raport z odpowiednimi agregacjami danych.
Wszystkie raporty wyeksportujesz do pliku Excel.

i zacznij korzystać już dzisiaj!