Rozwijaj swoją jednoosobową działalność gospodarczą z EBI24

 • Kiedy prowadzisz lub jeszcze planujesz założyć własną firmę, z pewnością zastanawiasz się nad wieloma kwestiami związanymi z obiegiem dokumentów. Jeśli nie jesteś specjalistą od księgowości na pewno rozważasz, jak poradzisz sobie z zamówieniami, fakturami, umowami i innymi dokumentami.

 • Dlatego też właśnie dla Ciebie stworzyliśmy profesjonalny i łatwy w obsłudze system, który doskonale sprawdzi się w prowadzeniu jednoosobowej działalności gospodarczej. EBI24 umożliwia bowiem sprawne i bezpieczne przechowywanie i zarządzanie dokumentami.

 • Proponowany przez nas program dla małych firm sprawdzi się praktycznie w każdej branży, bowiem ma wiele elastycznych funkcjonalności, które można dostosować według własnych upodobań i potrzeb.

 • Przykładowe zastosowania systemu EBI24 w jednoosobowej, małej firmie znajdziesz poniżej jednakże EBI24 posiada szereg innych funkcjonalności które będziesz mógł stosować według kolejnych potrzeb.

Jak przebiega wystawianie i wysyłanie faktur?

 • 1

  Z EBI24 wystawienie faktur i wysłanie ich bezpośrednio do klienta (na jego skrzynkę e-mail lub na jego konto EBI24) jest szybkie i intuicyjne. Dostęp do statusu dokumentu na bieżąco pokazującego czy wysłana faktura została odczytana i przyjęta usprawnia komunikację pomiędzy firmą a klientem.

 • 2

  Możliwość oznaczenia faktury jako opłaconej po otrzymaniu przelewu, a tych z przekroczonym terminem płatności kolorem czerwonym eliminuje chaos i upraszcza zarządzanie płatnościami i płynnością finansową. Intuicyjne filtry umożliwiają proste i szybkie wyszukiwanie wszelkich dokumentów.

Perfekcyjnie zarządzaj fakturami kosztowymi

 • 1

  Perfekcyjnie zaprojektowane, intuicyjne i użyteczne narzędzie do przechowywania i zarządzania fakturami kosztowymi jakim jest EBI24 umożliwia przesyłanie faktur kosztowych bezpośrednio na Twoje konto w systemie. Wystarczy, że przekierujesz e-maila na adres
  twój_NIP@ebi24.pl.

 • 2

  Każdy użytkownik systemu może w prosty sposób nadawać „etykiety” dokumentom – oznaczając je przykładowo statusem „Pilny”, „Do zapłaty”, „Do Akceptacji”.

 • 3

  Wszelkiego rodzaju faktury drukowane w łatwy sposób dodasz do systemu korzystając z aplikacji mobilnej EBI24. Wystarczy, że zrobisz zdjęcie np. faktury za paliwo jeszcze na stacji benzynowej, a trafi ona bezpośrednio na twoje konto w EBI24, gotowa do dalszego przetwarzania lub księgowania.

 • 4

  W razie potrzeby do systemu dodasz w prosty sposób dokument zapisany na lokalnym dysku komputera jako PDF, skan lub zdjęcie, który opiszesz wg wewnętrznych reguł.

Skorzystaj z dodatkowych raportów, które ułatwią podejmowanie strategicznych decyzji (dodatkowo płatne)

Dzięki odpowiedniemu katalogowaniu i opisywaniu dokumentów otrzymasz interesujący Cię raport z odpowiednimi agregacjami danych.
Wszystkie raporty wyeksportujesz do pliku Excel.

Przykład powiązania faktury z umową, której dotyczy faktura.

i zacznij korzystać już dzisiaj!